Bakız İnşaat'ta projeler yükseliyor

Adana inşaatına yön veren firmalar arasında olan Bakız İnşaat'ın projeleri hızla yükselmeye devam ediyor.Turgay Canver ve kızı Begüm Canver'in sahibi olduğu Bakız İnşaat,...

Bakız İnşaat'ta projeler yükseliyor
30 Nisan 2024 - 08:55
Adana inşaatına yön veren firmalar arasında olan Bakız İnşaat'ın projeleri hızla yükselmeye devam ediyor.

Turgay Canver ve kızı Begüm Canver'in sahibi olduğu Bakız İnşaat, gayrimenkul sektöründe önemli projelere imza atmaya devam ediyor. Firma, kent inşaatına yön verenler arasında yer alıyor. Ayrıca Bakız İnşaat'ın Adana ilinde de yapımı süren projesi her geçen gün hızla yükselmeye devam ediyor.

"Her zaman yenilikçiyiz"

İhlas Haber Ajansı'na konuşan firma sahibi Turgay Canver, her zaman yenilikçi olduklarını belirterek, "Projelerimizde yenilikçi misyonumuzu her zaman koruyoruz. İnşaatımız her geçen gün yükselmeye devam ederken projelerimizi tamamlamanın haklı gurur ve mutluluğunu da yaşıyoruz" dedi.

"Kent estetiğini ve çevreyi koruyoruz"

Begüm Canver ise inşaat sektöründe öncü konumlarını her zaman koruyarak ilerlediklerini vurgulayarak, "Kent inşaatında öncü konumumuzu korurken projelerimizdeki yükselişi de sürdürüyoruz. Her ayrıntıyı düşünerek, insanlara konforlu ve çevreci bir yaşam deneyimi sunmayı hedefliyoruz. İnsanları modern ve güvenli yapılara kavuşturmaya devam ederken, kent estetiğine ve çevrenin korumasınada katkı sağlıyoruz" ifadelerinikullandı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum