Sabah çorbası Seyhan Belediyesi'nden

Seyhan Belediyesi, havaların soğumasıyla birlikte sıcak çorba hizmetini yeniden başlattı. Gün ağarmadan işine ve okuluna giden vatandaşlar, Seyhan Belediyesi'nin çorba dağıtım...

Sabah çorbası Seyhan Belediyesi'nden
29 Kasım 2023 - 13:10
Seyhan Belediyesi, havaların soğumasıyla birlikte sıcak çorba hizmetini yeniden başlattı. Gün ağarmadan işine ve okuluna giden vatandaşlar, Seyhan Belediyesi'nin çorba dağıtım noktalarında Başkan Akif Kemal Akay ve Mavi Ekip tarafından ikram edilen sıcak çorbayla içlerini ısıtıyor.

Adana'da havaların soğumaya başlamasıyla birlikte Seyhan Belediyesi'nin belediye çalışanlarına ve vatandaşlara yönelik sıcak çorba ikramı yeniden başladı. Başkan Akif Kemal Akay, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü çalışanlarından oluşan Mavi Ekip'le birlikte belediye önünde kurulan stantta belediyeye gelen yurttaşlara ve personele kendi elleriyle çorba ikram etti.

Sıcak çorbayla içlerini ısıtan vatandaşlar ve belediye çalışanları Başkan Akay'a teşekkür ederken, öğrencilerin yoğun olduğu Duygu Kafe ile Yaşar Kemal Kültür Merkezi önünde kurulan stantlarda da çorba ikramı yapıldı.Çorba ikram noktaları

Sıcak çorba ikramı her gün 06.30 - 08.00 saatleri arasında Duygu Kafe önünde, Seyhan Sanat Meydanı'nda İnönü Parkı'nda ve gezici araç ile her gün Seyhan'ın farklı bir köşesinde yapılıyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum